Sıralama seçin
Toplam 12709 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12709 ürün görüntüleniyor.

İNGİLİZCE KİTAPLAR EDİNMEK ÖNEMLİDİR

Gelişen dünya ile birlikte hem iş hayatında hem de günlük yaşantımızda yabancı dili kullanma becerisine ihtiyaç duymaktayız. Dilsel zekanın gelişimi için bu tip öğrenimlerin katkısı, şüphesiz en büyük olan etkilere sahiptir desek isabetli olacaktır. Bunu yaparken yabancı dizi/film izleyerek, oyunlar oynayarak, yabancı kişilerle sosyal ilişkiler kurarak, müzik dinleyerek veya kitap okuyarak gelişim elde edebilmekteyiz. Dilin doğru kullanımı için bunların arasında en etkili olan yöntem yabancı dil öğrenim kurslarını, yabancı dil kitaplarla desteklemek olacaktır. Dünyada en yaygın kullanılan ingilizce olması sebebiyle en çok öğrenim rağbeti de bu dil üzerine olacaktır. İngilizce kitap okumak doğru bir gramer kullanımı için en iyi yöntemdir. İngilizce kitap okumak gramer bakımından katkı sağlamakla birlikte yabancı dil kelime dağarcığımızı da geliştirecektir. İngilizce öğrenim kitapları yanında ingilizce roman okumak, çok daha hızlı yol katetmemize katkı sağlayacaktır. Başlangıç seviyesinde olan kişiler için ingilizce hikaye kitapları okuması daha faydalı olacaktır.

İngilizce Öğrenmek İçin İngilizce Kitaplar

İngilizce öğreniminde genel olarak seviye tespiti ile başlangıç yapılmaktadır. Dili kullanım kapasitemizin, seviyemizin ölçümü için yapılan basit testler ile bu tespit yapılır. Ardından belirlenmiş seviyemize göre yol haritamız belirlenir. Seviyemize göre ingilizce kitaplar edindikten sonra öğrenim planı oluşturulur. İyi bir dil kullanımı için bu aşamaların yanında karşılıklı diyalog kurulması (speaking), günlük kullanımda konuşabilme kapasitemizi arttıracaktır. Bunların dışında hangi seviyedeysek, o seviyeye uygun ingilizce roman veya ingilizce hikaye kitapları edinerek konuşma ve kullanım kapasitemize katkı sağlayabiliriz. İngilizcede “foreing language” diye adlandırılan yabancı dil, ana dilin dışında kalan diller veya ikincil dil anlamı taşımaktadır. Öğrenim hayatımıza ve çalışma hayatımızda gelişen dünya ile birlikte oldukça öneme sahip olan yabacı dil kullanımı, ilintili olduğunuz sektöre göre farklılık gösterebilmekte ve kendi özelinde önem arz edebilmektedir. Antalya, Bodrum gibi turizm sektörünün geliştiği bölgelerde, senelik turist profiline göre İngilizce dışında Rusça, Almanca gibi diller de önem arz etmektedir. Bunun dışında ithalat-ihracat sektöründe öneme sahip diller arasında Çince bulunmaktadır. İngilizce kitaplar edindiğimiz gibi bu dillerde de kaynaklar edinerek, bulunduğumuz sektöre göre foreing language (yabancı dil) kullanım kapasitemizi geliştirebiliriz.

İngilizce Roman ve İngilizce Hikaye Kitapları Okumanın Önemi

İngilizce öğrenimimizi belirli seviyeye getirdikten sonra sadece speaking denilen yöntem de başlı başına yeterli olmayacaktır. Bir dili öğrenmenin ve konuşabilmenin yanında doğru kelime telaffuzu ve kelime hazinesinin gelişimi de aynı oranda önem taşımaktadır. İşte bu noktada öğrenimimizi destekleyecek olan en iyi yöntem ingilizce kitap okumak olacaktır. İngilizce öğrenimini yetişme çağından yetişkinliğe giden bir süreç gibi düşünebiliriz. Daha başlangıç aşamasında olan bireylerin, ingilizce öğrenirken yalın bir anlatıma sahip olan ingilizce hikaye kitapları okuması önerilecektir. Bunun sebebi anlama konusunda güçlük çektirmeyeceğinden, öğrenim gören kişinin de yorulmasını önleyecek ve bir basamak görevi görecektir. Daha ileri seviyede İngilizce öğrenen ve konuşan bireyler ise ingilizce roman okuyarak kelime dağarcığına katkıda bulunabilirler. 

En Kaliteli İngilizce Kitapları Kitap Zaman’ında Sizleri Bekliyor

Geniş envanteriyle, sektöründe orijinal kitaplarıyla kaliteli ve güvenilir hizmeti mottosu edinen Kitap Zamanı, ingilizce kitaplar ile sizlerin karşısına çıkıyor. Her türlü seviyeye ve bütçeye uygun ingilizce kitaplar, ingilizce hikaye kitapları ve ingilizce romanlar Kitap Zamanı’nda sizleri bekliyor. Siz de istediğiniz seviyeye göre Kitap Zamanı web adresini ziyaret ederek, ingilizce kitaplar için sipariş oluşturarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.