Sırala
Toplam 214 ürün görüntüleniyor.
Toplam 214 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

İŞ VE EKONOMİ KİTAPLARI İLE İŞ DÜNYASINA GENEL BİR BAKIŞ


İş ve ekonomi kitapları, iş dünyasında meydana gelen değişimler yenilikler bunun yanı sıra ekonomi alanına dair merak edilenleri anlatan, bunları cevaplayan kitaplardır. Yaşanmış olaylar çerçevesinde ya da bilir kişilerce kaleme alınmış olan iş ekonomi kitapları bu alana ilgi duyanlar tarafından fazlaca tercih edilmekte ve okunmaktadır. İş ve ekonomi kitapları, daha ziyade konu ile ilgili iş dünyasında bulunan ya da ekonomiye meraklı kimselerce tercih edilmektedir. Herkesin ilgi alanı farklıdır. Bu nedenle iş hayatını ya da ekonomi dünyasını anlatan bu tarz kitaplar bizzat iş ile alakalı kişilerce el atında tutulması gereken kitaplardandır. 

İş ekonomi kitapları, dünyanın pek çok yerinde iş hayatındaki gelişmeleri yakından takip eden, olması gereken hususlar noktasından deneyimlere kadar pek çok olayı anlatan rehberlerdir. Tavsiyeler, deneyimler ile iş hayatına yeni atılmış kişilere tam anlamıyla rehber olan bu kitaplar, iş ve ekonomi dünyasının nabzını tutmaktadır.

İş Ekonomi Hukuk Kitapları Nedir?


İş hukuku kapsamında ekonominin seyrini anlatmak ve yansıtmakta rol oynayan iş ekonomi hukuk kitapları, ilgililerce okunan ve kitaplığında bulunan kitaplardandır. İş dünyası ve hukuk ayrılmaz birer parçadır. İşin ve paranın olduğu her yerde hukuka da yer vardır. Bu ikisinin ayrılmaz aynı zamanda birbirlerinin tamamlayan öğeler olması, hazırlanan kitaplar noktasında da pek çok ürünü göstermektedir. Bu alanda uzmanlaşmış kişilerce kaleme alınan iş ekonomi hukuk kitapları, özellikle iş hukuku avukatları tarafından fazlaca tercih edilmekte ve okunmaktadır. Avukatlar ya da iş hayatında olan insanlar için hazırlanan iş ekonomi hukuk kitapları ya da iş ve ekonomi kitapları, her gün değişen ekonomi dünyasının genel hatlarını yansıtmaktadır. Bilgi sahibi olmak, merak edilenleri öğrenmek adına kılavuz özelliği göstermeleri, bu tarz kitapların özelliğini artırmaktadır.

Hukuk Kitapları ile Hukukun Bilinmeyen Dünyasını Öğrenin


Hukuk kitapları, yalnızca üniversitelerin ilgili bölümlerinde değil hukuka meraklı kişilerce de hazırlanan kitaplardan oluşmaktadır. Hukuk dünyasına dair her şeyin anlatıldığı, merak edilen sorulara cevap veren hukuk kitapları, genel hatları ile hukuku anlamaya fazlaca yardımcı olmaktadır. Hukuk kitapları, kendi içlerinde de pek çok çeşide ayrılmaktadır. Anlatılan konu ne ise tercih edilecek hukuk kitabı da bu anlamda yön gösterici bir rol oynayacaktır. İş hukuku, ekonomi hukuku, ceza hukuku gibi pek çok dala ayrılan hukuk dünyasında hazırlanmış kitaplar da kendi içlerinde pek çok farka ayrılmaktadır. Hukuk kitapları, genel olarak eğitici kitaplar olmasının yanında öğretici olmaları ile de herkesçe rahatlıkla okunabilmektedir.

Muhasebe Kitapları ile Temel Muhasebeye Giriş


Muhasebe kitapları, muhasebeye giriş noktasında öğretici ve eğitici kitaplardandır. Muhasebe eğitimi alan öğrenci ya da kursiyerler tarafından fazlaca okunan bu kitaplar ders kitabı olma özelliği de göstermektedir. Muhasebeyi merak eden ve muhasebeye genel olarak giriş konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere oldukça faydalı bilgi ışığı tutan muhasebe kitapları da yine bilir kişi ve uzmanlarca hazırlanmaktadır. Muhasebe öğretmen ve eğitmenlerce kaleme alınan muhasebe kitapları, temel kavramlar ve bilgiler ışığında meraklılarına oldukça faydalı bilgiler sunmaktadır.

Ekonomi Kitabı ve Ekonomi Kitap Önerileri


Ekonomi kitabı hem ders kitabı olarak kullanılmakta hem de ekonomi meraklıları tarafından bilgi sahibi olmak için okunmaktadır. Ekonomi dünyasında çalışan ve işinde meydana gelenleri yakından takip ederek öğrenmek isteyenler için önemli bilgiler sunan ekonomi kitabı, rahatlıkla bulunması mümkün olan kitaplardandır. Ekonomi kitap önerileri, bilir kişilerce tavsiye sonucu okunacak kitaplardan oluşmalıdır. İş dünyasına dair merak edilen sorulara cevap veren tüm kitaplar Kitap Zamanı’nda.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.