Sırala
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

TRAVEL GUIDES AND MAPS 

 

Seyahat tutkunlarının ve ülkeler hakkında coğrafi bilgi sahibi olmak isteyenlerin yararlanabileceği en doğru kategori travel guides and maps kategorisidir. Bu kategoride yolculuklarınız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulabilir, önemli ülkelerin haritaları ve konumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Travel guides and maps kategorisi altında birçok farklı alt tür de bulunur. Her ilgi alanına göre farklı ölçütlerde şekillenen bu tür bilgi verici ve öğretici nitelikte kitaplara sahiptir. Gezi rehberi ise belirli bir yer ile ilgili yön bilgisi veren ve nasıl hareket etmeniz gerektiği hakkında tüyolara sahip olan kitaplardır. Bu kitaplar da yine aynı kategori altında toplanır. Gezi rehberi her bir ülke ya da kıta için ayrı ayrı düzenlenebilir. Bu sayede seyahat edeceğiniz ülkeye uygun olan rehberi satın alabilirsiniz. 

Seyahat ile İlgili Bilgilendirici Kitaplar 

 

İngilizce gezi kitapları sayesinde artık farklı ülkelerde ve şehirlerde gezmek çok daha kolay. Bu kitaplar bu ülkelerin kültürleri, gezilecek yerleri, doğal ve tarihi alanları hakkında bilgi veriyor. Bu sayede bir yere gitmeden önce de detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. İngilizce gezi kitapları temel bilgileri konu alıyor. Bu sayede anlamada zorluk yaşamıyorsunuz. Birbirinden farklı kıtalar ve ülkeler ile ilgili seyahat planlamalarınız öncesinde bu kitaplardan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İngilizce seyahat rehberi gidilecek yerler arası mesafeleri, bulunan imkanları ve yolculuk türlerini sizin için aktarır. Bu sayede bu kitaplar aracılığı ile farklı ülkelerde seyahatinizi daha rahat koşullar altında gerçekleştirirsiniz. İngilizce seyahat rehberi satın alarak birbirinden özel ülkeler ile ilgili bilgi sahibi olabilir, gitmeden önce hazırlanabilir ve bu ülkelerde nerelere gitmeniz gerektiği hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Farklı Dilde Rehber Kitaplar

 

İngilizce gezi rehberi farklı dildeki rehber kitaplar arasında bulunur ve bu İngilizce diline hakim olan ya da hakim olmak isteyen okurlar için oldukça önemli bir kaynaktır. Sadece net ve gerekli bilgileri sundukları için çevirmesi de oldukça kolaydır. İngilizce gezi rehberi İngilizce dili konuşan ülkelerde daha rahat bir şekilde hareket edebilmenizi kolaylaştırır. Ayrıca çok önemli bir dil geliştirme aracıdır. Gezi rehberi İngilizce dilinde olduğunda okurların gözü korksa da okuması ve yorumlaması oldukça kolay kitaplar arasında bulunurlar. Bununla birlikte gezi rehberi İngilizce seçenekleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir ve bu uygun fiyatlar ile satışa sunulurlar. Bu kaynaklardan yararlanmak isteyen herkes farklı dilleri seçebilir ve bu şekilde satın alabilir. En çok ziyaret edilen tüm ülkeler ile ilgili mutlaka rehber kaynaklar bulunmakta ve yoğun oranda da kullanılmaktadır. 

Haritalar

Rehberlerden ve doğrudan seyahati açıklayan kitaplar kadar ilgi çeken bir diğer tür ise harita kitapları olarak bilinir. Bu kitaplar ülkeler ve kıtalar ile ilgili harita üzerinde net ve doğru bilgilendirmeler yapar. Aynı zamanda tüm coğrafik ögeleri de açıklayarak okurlara bilgi verir. Sadece gezip görmek değil, daha fazla öğrenmek isteyenler bunu harita kitapları aracılığı ile gerçekleştirebilir. Aynı zamanda yer yön bulma ve tarif etme konusunda da bu kitaplar oldukça kullanışlıdır. Haritalar belirli özellikler taşır ve kitapların niteliklerine, kendi özelliklerine ve ayrıcalıklarına göre bu unsurlar değişiklik gösterebilir. Artabilir ya da azalabilir. Haritalar incelemesi ve okuması çok zevkli olan kaynaklardır. Üstelik yeryüzü ile ilgili net ve doğru bilgiler sunarlar. Bilgi ve kültür amacıyla da bu kitaplar rahatlıkla kullanılabilecek olan kitaplardır. Bu tarz ve çok daha fazla kitap çeşidine ulaşmak için Kitap Zamanı sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.